چگونه عطری با پخش بوی رویایی داشته باشیم!!!

شاید با خود بگویید چرا عطر دیگران اینقدر میپیچد ولی عطر ما را کسی حس نمیکند .

۱ -  پوست بدن شما - سفید یا سبزه بودن پوست - خشک یا چرب بودن آن - وضعیت آب و هوای محل زندگی شما و فصل در اینکه آن عطر چه عکس العملی نشان دهد دخالت مستقيم دارد . باید متوجه شوید کدام غلظت روی پوست شما بهتر جوا میدهد .Perfume - Eau De Parfume - Eau De Toillet . درست است که پرفیوم غلظت بیشتری دارد اما این بدان معنا نیست که از دیگر غلظت ها بهتر است . اصولا پرفیوم ها  مناسب پوست های سفید و خشک است و بهتر است برای جلوگیری از آزار دیگران زیاد پاف نکنید . فکر میکنم نهایتا ۳ پاف کافیست . تویلت ها نیز مناسب پوست های سبزه و چرب .با تویلت ها خود را غرق نکنید نهایتا ۶ پاف کافیست تا پخش خوبی پیدا کند .

۲ - سعی کنید قبل از عطر زدن بدن شما تمیز , خشک و عاری از هرگونه کثیفی باشد . با این کار رایحه عطر تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار نمیگیرید و رایحه خود را بهتر نشان میدهد . همچنین بعد از حمام سعی کنید بدنتان را لوسیون بزنید تا قشنگ جذب پوست شما شود و سپس عطر را بر روی آن بزنید .اگر لوسیون هم رایحه عطر شما باشد که فوق العادس .

۳- عطر را با فاصله ۲۰ سانتی متری به نقاط نبض دار خود اسپری کنید و نگران این نباشید که عطرتان هدر میرود . عطر نباید بدن شما را خیس کند بلکه باید قطرات ریز روی پوست شما بشینند . مچ دو دست -  گردن - نبض آرنجها و پشت زانوها بهترين مكان براي پاشيدن عطر است . نکته مهم دیگر که فکر میکنم خیلی در بین ایرانیان شایع است مالیدن دو دست به هم است . از اینکار اجتناب کنید زیرا باعث میشود حلال عطر ,ترکیبات روی دست را نیز با رایحه مخلوط کند و سپس انتشار دهد که این خود باعث میشود که رایحه به خوبی نشان داده نشود .

۴ - دقت داشته باشید که شما تنها ده دقیقه اول و یا شاید کمتر از آن بوی عطر خود را احساس کنید و سپس مشام شما از آن رایحه پر خواهد شد . اما نگران نباشید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید . دیگران بوی عطر شما را به خوبی احساس میکنند . برای محکم کاری بیشتر میتوانید پس از گذشت ۵ ساعت از استفاده دوباره در نقاط نبض دار عطر خود را تجدید کنید و مطمئن باشید فضا از عطر شما پر خواهد شد .

۵-عطر را پس از استفاده در جای خشک و خنک و به دور از تابش افتاب نگهداری کنید در این صورت تا ۱۰ سال میتوانید آن عطر را با همان کیفیت روز اول استشمام کنید .توجه داشته باشید که همیشه در پوش عطر باید پس از استفاده گذاشته شود و همچنین عطر هایی که کمتر استفاده میکنید در داخل جعبه خودش بگذارید .

۶- هر عطری به سبب ویژگی هایی که دارد بهتر است در فصل های خاصی از سال استفاده شوند .پس سعی کنید به زمان های پیشنهادی استفاده از هر عطر دقت و توجه کنید  . به طور مثال عطر های سنگین مناسب مهمانی ها و محافل رسمی میباشند و یا عطر های تند و تیز مناسب استفاده در خیابان و فضای خارجی و همچنین عطر های فرش و خنک در جمع های دوستانه پیشنهاد میشود .

۷- قسمت آخر کاملا زنانه هستش . خانمها برای پخش بیشتر عطرشون میتوانند دو پاف نیز به موهایشان بزنند .با پیچش و تاب خوردن مو رایحه در فضا بهتر پخش خواهد شد .

فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مانا مفتخر است به فروش کلیه برندهای معتبر عطرهای خارجی و ایرانی.

جهت ارتباط سریعتر از طریق واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

میزبان صدای گرمتان هستیم.

۰۹۱۲-۶۸۳۸۳۷۲

۰۹۱۲-۷۱۸۳۵۷۷

      

صفحات مهم سایت

تماس با عطر مانا

درباره عطر مانا

مقالات عطر و ادکلن

 

 راهنمای خرید از فروشگاه عطر مانا

نحوه ثبت سفارش

رویه ارسال سفارش

شیوه های پرداختی

 

     هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم     شماره تماس :  ۰۹۱۲۶۸۳۸۳۷۲ و ۰۹۱۲۷۱۸۳۵۷۷

   

فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مانا بزرگترین بانک اطلاعات و فروش تخصصی عطر میباشد

وبا شوق و علاقه فراوان و مشتری‌مداری و با حمایت مشتریان وفاداری همچون شما توانسته است تا نام  مانا   را نامی پر اعتبار و قابل اعتماد کرده تا در صدر عرضه‌کنندگان محصولات لوکس، با کیفیت و تخصصی عطر و ادکلن  در ایران قرار دهد.

برآن شدیم تا شرایط مناسبی را برای در دسترس قراردادن تمامی کالاهایمان برای خریداران در هر نقطه از شهر و کشور به وجود آوریم.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی  عطر مانا  فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به عطر مانا می‌باشد.